Industriële perslucht installaties
In aluminium, gegalvaniseerd staal, RVS of kunststof.

De materiaalkeuze van uw ringleiding is afhankelijk van de situatie, uw wensen en project vereisten. Onze specialisten komen graag bij u langs om te adviseren wat het beste past bij uw specifieke situatie.
Onze ervaren installatie monteurs zijn uitgerust met alle benodigde gereedschappen en hulpmiddelen, zoals bv. een hoogwerker, om direct aan de slag te kunnen.
Airpipe aluminium luchtleidingen
De aluminium leidingen van AIRpipe zijn snel en eenvoudig te installeren door middel van klemaansluitingen. En bestand tegen corrosie, trillingen en hitte.
Geperste luchtleidingen in staal of RVS
Een luchtleidingsnetwerk met persverbindingen is niet alleen sneller te installeren, maar heeft ook zeer betrouwbare verbindingen.
Aircom kunststof luchtleidingen
Het AIRCOM Classic-systeem is vervaardigd kunststof lijmverbindingen. Deze zijn uitstekend bestand is tegen grote krachten, corrosie en een groot aantal chemische middelen.