Gepatenteerd systeem Het repressor systeem is wereldwijd gepatenteerd sinds 2007
Korte ROI Omdat de repressor systeem u besparingen oplevert zal de investering van een gemiddelde repressor systeem zichzelf in 2 -3 jaar terugbetalen.
Bespaar tot 40% op uw energiekosten Perslucht is 10-20 keer duurder dan elektriciteit. Normale perslucht systemen kosten veel energie om de compressor van lucht te voorzien. Weet u dat 75 % van de kosten voor uw perslucht systeem energiekosten zijn? Door toevoeging van een repressor aan uw perslucht systeem kunt u tot 40 % op uw energiekosten besparen.
Bijvoorbeeld: Stel u heeft een compressor van 125 kW met een gemiddeld gebruik van 7000 uur per jaar. U betaalt de energieleverancier € 0,10 per kW . De energiekosten van uw perslucht systeem per jaar zijn: 125 kW X 7.000 uren x € 0,10 = € 87.500 Met de installatie van een repressor systeem kunt u circa 40% op de energiekosten te besparen. Dat betekent voor deze berekening: 40% van € 87.500 = € 35.000 jaarlijkse besparing
Minder geluid Het gemiddelde geluidsniveau van een compressor is ongeveer 90 dB. In vergelijking, een normaal gesprek vermogen van 60 dB. Volgens de 'Occupational Safety and Health Administration' ( OSHA ), wordt een geluidsniveau van 80dB en hoger beschouwd als een gevaarlijk niveaus van geluid. Als u gedurende 8 uur per dag wordt blootgesteld aan een geluidsniveau van 80 dB, dan kan er na verloop van tijd gehoorverlies optreden. De repressor systeem heeft een geluidsniveau van 67dB en dus is veel stiller dan een gewone compressor.
Geen uitstoot Het repressor systeem is een gesloten systeem dat voorkomt dat medewerkers fijne olienevel en stof inademen, die voorkomen in de uitlaatlucht van de compressor. De afwezigheid van deze emissie, stof, vuil of olie mist maakt een schone werkplek en een gezonde omgeving voor uw medewerkers.
Schone, koele en droge perslucht De lucht die uit een compressor komt is heet, vuil , nat en heeft over het algemeen een hogere druk dan de benedenstroomse apparatuur vereist. Een compressor van 50 dm3 / sec duwt jaarlijks gemiddeld 4500 liter water en 8 liter olie in het perslucht systeem, samen met aanzienlijke hoeveelheden vuildeeltjes . In een standaard persluchtsysteem worden verschillende filters gebruikt om de lucht te zuiveren, maar het is onmogelijk om de uitgestoten lucht volledig te zuiveren. Omdat het repressor systeem gebruik maakt van een volledig gesloten systeem is de lucht altijd schoon, droog en koel.
|